Plzeňské hotelové noci: únor

Chystáte se na výlet do Plzně a nemůžete se rozhodnout, kdy vyrazíte? Využijte výhodných nabídek doplněných o bonusové zážitky v Plzni. Spolu s místními hoteliéry jsme pro vás připravili akci Plzeňské hotelové noci a zveme vás na pohodový víkendový pobyt v západočeské metropoli. Vyberte si z nabídky hotelů a využijte také zvýhodněných nebo volných vstupů do turistických cílů, které jsou součástí balíčků. Pokud bydlíte v Plzni a okolí, pozvěte své přátele na zimní víkend, o ubytování a program budete mít postaráno.

Odkaz na akci

23.02.2024 - 25.02.2024
Vyberte si z nabídek ubytování
Odkaz na vstupenky

Vyberte si z nabídek hotelů

  • Máte na výběr z hotelů v samotném srdci města nebo v klidnějších lokalitách blízko přírodě.
  • Milovníci wellness i sportu si mohou vybírat hned z několika hotelů, které vyhoví jejich požadavkům.
  • Pojedete-li do Plzně vlakem, ubytujte se blízko nádraží, pokud vyrazíte autem, zaparkujete snadno přímo u hotelu.

Brány plzeňských hotelů se hostům Plzeňských hotelových nocí otevřou během tří speciálních víkendů a na Velikonoce. Ať už se rozhodnete v Plzni strávit jednu noc nebo celý víkend, bude pro vás kromě pohodlné postele a bohaté snídaně připraveno spoustu benefitů. Večeře o několika chodech, lahev vína nebo káva a dezert, hodinka tenisu či odpočinek ve wellness a mnoho dalšího. Využít můžete i slevu na útratu v hotelové restauraci nebo si užít pivní lázně. Doplňkové služby se liší v závislosti na nabídce zapojených hotelů.

Zážitky v Plzni

Součástí balíčků s ubytováním je také turistická karta Plzeňských hotelových nocí. Umožňuje vám navštívit řadu místních muzeí a památek zcela zdarma či s výraznou slevou:

Místa na komentovaných prohlídkách a divadelní balíček je nutné si zajistit předem, a to v rámci rezervace pobytového balíčku na webu www.plzenskehotelovenoci.cz.

Plzeňské hotelové noci 2023

Plzeňské hotelové noci 2023