Přivezte si z výletu suvenýr S duší Plzně

Až budete na výletě v Plzni přemýšlet, co si odvézt domů na památku, zastavte se v jednom z našich infocenter. Vyberete si tam originální suvenýry nejen pro sebe (a nejen na sebe), ale třeba i jako dárek pro vaše blízké. Odkaz na pivní tradici, tajemství plzeňského andělíčka i nejvyšší kostelní věž v Česku najdete v kolekci S duší Plzně.Na sebe i pro radost

Kolekce suvenýrů S duší Plzně vás obleče, doplní výbavu do školy, do práce i do kuchyně a udělá radost i těm nejmenším. Najdete v ní trika pro dámy, pány i drobotinu nebo bodýčka pro malé turisty i Plzeňáky. Proti letnímu žáru vás ochrání čepice pro všechny pivaře, kteří ocení i keramický podtácek pod plzeňské zlato. Plecháček s pivním motivem můžete využít na čaj, kávu, pivo, nebo klidně na borůvky. Zápisník se bude hodit na prázdninové zážitky z cest a magnet bude vděčným suvenýrem, díky kterému vaše lednička vždycky prozradí, co se v ní zrovna chladí.

Výbava na léto

Dětská trička s plzeňským andělíčkem mohou být pěkným dárkem za povedené vysvědčení, anebo je dětem schováte na zářijový první školní den? Ne, školou se teď nebudeme trápit, radši si sbalte plavky, ručník, knížku a opalovací krém a hurá k vodě. Že to všechno nemáte do čeho dát? Naše plátěnky unesou skoro všechno, i pár lahvových plzní na cestu se do nich vejde. Všechny suvenýry S duší Plzně, které budou dělat parádu od Aše až po Ostravu, seženete v našich Turistických informačních centrech a také na e-shopu Visit Plzeň.

Prohlédněte si fotogalerii