Dárky z Plzně koupíte na e-shopu Visit Plzeň

Plzeňská trička pro děti i dospělé, stylové čepice, originální doplňky s motivy Loosových interiérů a další dárky a suvenýry najdete na e-shopu Visit Plzeň. Zboží z našich infocenter si tak můžete objednat online z pohodlí domova a nechat si ho poslat domů nebo osobně vyzvednout v pobočce Turistického informačního centra na náměstí Republiky.

Podívejte se na náš e-shop a vyberte si ten pravý suvenýr z Plzně.

 Co všechno na e-shopu nakoupíte?

Na e-shopu Visit Plzeň si vyberete to nejlepší z dárků a suvenýrů v naší nabídce. Pátráte-li po novém kousku na sebe, můžete se obléci do naší kolekce S duší Plzně nebo třeba trička nebo mikiny Pilsner Urquell. Outfit vám skvěle doplní některá z čepic, zábavné ponožky či designové doplňky inspirované dekory, které najdete v plzeňských interiérech od Adolfa Loose. V naší nabídce nechybí ani oblíbená plzeňská kolekce #COPATUTOJE. Pokud hledáte pěkný dárek z Plzně, sáhněte třeba po porcelánovém setu šálku s podšálkem nebo misce a talířku na dezerty, na kterých najdete decentní vyobrazení plzeňských dominant. Pro příznivce architektury, kteří si chtějí připomenout noblesu Loosových interiérů v Plzni, máme celou řadu dárků – od plechových penálů s tužkami, přes porcelán až po drobnosti jako jsou psací a kreslicí potřeby. A nezapomínáme ani na drobotinu, každé dítě potěší loutky plzeňských hrdinů Hurvínka a Spejbla.

Jak nakupovat

Pro dopravu zboží můžete využít Zásilkovny nebo České pošty, zboží je také možné rezervovat k osobnímu odběru v infocentru na náměstí Republiky 41, kde zaplatíte hotově nebo platební kartou. Zboží také můžete zaplatit bankovním převodem a v brzké době na e-shopu přibyde i možnost platby kartou online. V případě dotazů týkajících se objednávky nebo dostupnosti zboží se na nás můžete obrátit e-mailem na eshop@visitplzen.eu nebo telefonicky na čísle 378 035 330.

Prohlédněte si fotogalerii