Inspiral Garden

Na šest srpnových dnů a pět nocí ožijí Šafaříkovy sady pod hotelem Continental živou hudbou, divadlem, silent DJs večery i lokální módou a světovou gastronomií. Pod širým nebem opět otevře své brány oáza jménem Inspiral Garden. Můžete se těšit na zajímavé, neznámé interprety z Česka i ze zahraničí. Doprovodný program slibuje workshopy a besedy na aktuální témata. Proluka v Křižíkových sadech bude patřit divadlu pro děti i dospělé. Rozmanité světové kuchyně okusíte na festivalu jídla Babylon na plotně a originální kousky do svého šatníku, šperky a kosmetiku zakoupíte v ulici Bedřicha Smetany a ve Smetanových sadech na MINT Marketu. Ten se bude konat v úterý a ve středu od 10 do 18 hodin.

Odkaz na akci

Inspiral Garden
07.08.2023 - 12.08.2023
Vstup je zdarma

Na jakou hudbu se můžete těšit?

Hudební program začíná každý den v 16 hodin. Do 18 hodin budou hrát Inspiral DJs. Mezi 18. do 22. hodinou se představí různí hudebníci z Čech i ze zahraničí. A od 22 hodin si hudbu poslechnete se sluchátky na silent párty.

Hned v pondělí zahraje moderní reggae/dub pražské uskupení Shakk-Attack.

V úterý se na scéně představí mladá, půvabná písničkářka z Prahy Amelie Siba. Ta je v současné době jednou z nejvýraznějších tváří české nezávislé hudební scény.

Ve středu si přijďte poslechnout špičkového performera na modulární syntezátor Leoše Horta alias HRTL.

Ve čtvrtek se můžete těšit na českého hudebníka, zpěváka a diskžokeje Ventolina. Zahraje také pražský hudebník, elektronický producent a zpěvák Matěj Čech, vystupující pod jménem mat213.

V pátek se o zábavu postará bratislavská kapela Shallov. a také experimentální, psychedelická, dark-country, neo-folková kapela z Plzně Blue Chesterfield.

A poslední sobotní večer vám zpříjemní česká kapela, která vystupuje po celém světě, Dva.

Inspiral Garden v Plzni.