Dejte nám vědět, jak se vám líbilo v Plzni, a vyhrajte zajímavé ceny!

Byli jste letos v Plzni? Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s turistickou nabídkou a službami! Dotazník můžete vyplnit online z pohodlí domova anebo rovnou na cestě z výletu do Plzně a začerstva nám sdělit vaše dojmy. Návštěvnický průzkum probíhá do konce září. Od 15. do 30. srpna se můžete vyplněním dotazníku zapojit do soutěže o zajímavé ceny!Zapojte se do Návštěvnického průzkumu a pomozte vylepšit turistickou nabídku Plzně

Dotazník je možné vyplnit elektronicky na tomto odkazu.

Cílem průzkumu je zjistit přání a očekávání návštěvníků. Dejte nám vědět, co se vám líbilo z turistické nabídky Plzně nejvíce, co nejméně, co by si zasloužilo zlepšení a za čím se rádi vrátíte. V dotazníku můžete ohodnotit nejen turistické cíle, památky a zajímavá místa, ale i nabídku služeb v gastronomii, ubytování a dalších oblastech. Pokud jste v posledních 2 letech navštívili Plzeň, neváhejte a podělte se s námi o vaše dojmy.

V druhé polovině srpna se také vyplněním dotazníku můžete zapojit do soutěže o zajímavé ceny. Hlavní výhrou bude pobyt v Plzni na dvě noci pro dvě osoby v hotelu Vienna House Easy. Pokud se vám v Plzni líbilo, můžete si zasoutěžit o ubytování na příště. Vyhrát můžete také vstupenky do Loosových interiérů nebo Velké synagogy i krásné suvenýry z Plzně. Šanci na výhru má každý návštěvník Plzně, který vyplní dotazník.

Podrobná pravidla soutěže najdete zde.