Riegrovka hraje

Riegrova ulice v Plzni v létě hraje! Riegrovka je jednou z nejzajímavějších gastroadres ve městě, kam v létě můžete zajít nejen na jídlo, pivo nebo drink, ale i na živou hudbu! Každý pátek a sobotu od června do září Riegrovka hraje a zve vás na hudební doprovod, který vám zachutná.

Odkaz na akci

Riegrovka hraje
03.06.2022 - 25.09.2022
Vstup je zdarma

Riegrova ulice se před několika lety stala pěší zónou a od té doby se proměnila v jednu z nejpříjemnějších a taky nejchutnějších a nejvoňavějších ulic v Plzni.  Na to jsou majitelé zdejších podniků hodně pyšní, a tak se rozhodli Riegrovku kout, dokud je žhavá a v létě ji ještě vyšperkovat.  Spojili síly a připravili koncertní šnůru hudebních vystoupení, která všem hostům i kolemjdoucím zpříjemní páteční a sobotní večery, zatímco budou sedět na večeři nebo pivku s přáteli.

Riegrovka hraje od 3. června do 25. září. Živá hudba bude hrát každý pátek a sobotu od 18 do 22 hodin.

Zapojené podniky: Švejk Plzeň Restaurant, Zlatá kráva Bandaska, Delish, Le Consulat, VŠ Klub Pivoňka, Bistro Štipec, Hotel Central, Coffee bar Terraza.

Seznam vystupujících:

září
2. 9. různí umělci v rámci Pilsen Busking festu, 3. 9. různí umělci v rámci Pilsen Busking festu, 9. 9. Jakub Klier, 10. 9. Jackob, 16. 9. Hynek Kočí, 17. 9. Lukáš Schwarz, 23. 9. Lukáš Schwarz, 24. 9. Jackob

Riegrovka hraje