DinoPark

Na dobrodružnou cestu do pravěku plnou zábavy i poznání se můžete vypravit v Plzni do DinoParku. Lákává atrakce s ozvučenými a pohyblivými modely prehistorických zvířat je vhodná především pro malé dobrodruhy a jejich rodiče. V DinoParku sousedícím s plzeňskou zoo si přijde na své každý. Několik metrů velké modely různých druhů dinosaurů umožní dětem obdivovat obří vyhynulé živočichy a poznat tak svět, který už miliony let neexistuje. Najdete tu ale i další atrakce.

www.dinopark.cz

Otevírací doba

Duben – říjen
denně 8:00 – 18:00

 

Vstupné

Jednorázové vstupné:

dospělí 190 Kč
děti 150 Kč (do 3 let zdarma)
rodinné vstupné 620 Kč / 700 Kč (2 děti/3 děti)

Je možné pořídit také kombinovanou vstupenku do sousední zoo a DinoParku.

MHD zastávka

Zoologická zahrada
4 27 41

hledat spojení

Nad Zoo 1
301 16 Plzeň

zobrazit na mapě

Co vás v DinoParku čeká?

Na paleontologickém hřišti si mohou děti odkrýt kostru dinosaura. Vyřádit se mohou na dětských atrakcích a prolézačkách. Za poznáním je možné se vydat také v expozici Cesta do minulosti Země. Plzeňský DinoPark sice není jediný v Česku, nicméně rozhodně zde neuvidíte to samé co jinde. Jedinečný je například obří model Apatosaura dlouhý celých 23 metrů!. Uvidíte zde také jeden z nejpovedenějších modelů Tyranosaura Rexe.

A ještě něco navíc

Až s dětmi prozkoumáte všechny dinosaury, můžete se vydat za nádherným výhledem na centrum Plzně z „vyhlídky u Brachiosaura“. V areálu se děti vyřádí také na spoustě dětských houpadel, prolézaček a atrakcí nebo u jezírka s vodopádem, které je obývané druhohorním velikánem.

Díky promítání v 3D kině, které je součástí vstupenky, se navíc podíváte pod hladinu divokých druhohorních moří, kde čeká nepřeberné množství nástrah a nebezpečí. A kdyby vám DinoPark byl na celodenní výlet málo, můžete se vydat také do sousední zoo. Nezapomeňte využít zvýhodněné kombinované vstupné.


Prohlédněte si fotogalerii