West Park

West Park je živé muzeum amerického západu a ideální zábavní atrakce pro celou rodinu, kde si děti i dospělí užijí mnoho dobrodružství a legrace v country a western stylu. K tradičním indiánským dovednostem, které si tu můžete vyzkoušet, patří střelba z luku, hod tomahavkem, rýžování zlata, hod lasem nebo unikátní dětské rodeo.

www.westpark.cz

Otevírací doba

Pouze ve dny, kdy se koná program.

Je možné domluvit individuální prohlídky (více jak 10 osob).

Vstupné

Vstupné dle pořádané akce.

MHD zastávka

U Bouzků
11

hledat spojení

Radčická 109

Plzeň 301 00

zobrazit na mapě

Co na děti čeká?

Ve West Parku si užijete spousta her a aktivit v prostředí Divokého západu, jako je střelba z luku, hod tomahawkem, rýžování zlata, chytání mustangů, bizoní střelnice, hod lasem a mnoho dalšího. Dále si můžete prohlédnout zdejší expozice.

Prozkoumat můžete indiánské týpí, zlatokopecký claim, kovbojský domek, tábor lovců kožešin, dobovou prádelnu, fotoateliér či truhlárnu. Pro děti nechybí dětské hřiště s pískovištěm, skluzavka, venkovní kuchyňka a další herní prvky.

Oslavy, akce i ubytování

West Park nabízí prostory k pořádání rodinných oslav i firemních akcí. Celodenní zábavný program připraví jak pro větší skupinky, tak i pro školy a školky. Je možnost se zde i ubytovat v indiánském týpí, v kovbojském domku anebo osadnickém voze. Ubytování i soukromé akce je třeba rezervovat předem přes e-mail anebo telefon.

West Park pořádá také příměstské tábory pro děti a během teplých měsíců pravidelné westernové herny. Aktuální nabídku akcí sledujte na webových stránkách West Parku.