Prožijte pohádku plzeňské hotelové noci

V hlavním městě piva a kultury o vás bude královsky postaráno!

21. – 23. ledna 2022 | 25. – 27. února 2022 | 25. – 27. března 2022  

Dopřejte si dlouho odkládaný výlet do Plzně a využijte speciálních balíčků hotelů v rámci Plzeňských hotelových nocí. A nebo se, Plzeňáci, staňte turistou ve svém městě a zpestřete si zimní víkend hotelovým zážitkem.

Doprovodný program: K pobytovým balíčkům dostanete 25% slevu na prohlídku Plzeňského Prazdroje nebo volný vstup do Pivovarského muzea. Zdarma se podíváte do Loosových interiérů a obdržíte poukaz na volný vstup do muzea Patton Memorial Pilsen nebo Západočeské galerie.

Více o akci a doprovodném programu | Nabídky hotelů a rezervace níže

Pokud potřebujete poradit s výběrem ubytování, klikněte sem.Avenue Pallova 28 - Plzeňské hotelové noci

Avenue Pallova 28

Příjemné ubytování v komfortně zařízeném čtyřhvězdičkovém hotelu v srdci Plzně, vedle parku Mlýnská strouha a 600 m od Doosan Arény, kde sídlí plzeňská Viktorka. Moderní hotel je vybaven různými typy pokojů a pyšní se nádherným výhledem na centrum města. V hotelu nechybí lobby bar ani bufetové snídaně.

Ubytování pro 2 osoby, parkování v garáži, lahev vína na pokoj.
1 noc 1 600,- | 2 noci 3 200,- | Další informace a rezervace
Hotel Central

Přímo na náměstí Republiky stával původní Arnoldovský dům, později hostinec, který navštěvovali městští radní a další vznešení hosté. Původní budova byla zbourána a vznikl zde nový hotel Ural, později hotel Central. Nabízí wellness se saunou, párou a vířivkou. Na střeše se nachází café bar Terraza s krásným výhledem.

Ubytování pro 2 osoby, večeře, wellness a sleva v restauraci nebo kavárně.
1 noc 2 590,- | 2 noci 3 990,- | Další informace a rezervace

Central - Plzeňské hotelové noci

Continental - Plzeňské hotelové noci

Hotel Continental 

Hotel s více než stoletou historií v centru města, jež ukrývá tajemství původních majitelů. Ubytování ve stylově zařízených pokojích s dobovým nábytkem s výhledem na sadový okruh, ve kterých nocovali známé osobnosti jako Marlene Dietrich nebo Gérard Depardieu. Restaurace a kavárna s nádechem první republiky.

Ubytování pro 2 osoby, horký nápoj v kavárně, lahev vína a vody na pokoj.
1 noc 2 090,- | 2 noci 3 780,- | Další informace a rezervace
Courtyard by Marriott Pilsen

Komfortní ubytování v centru města, pár minut od náměstí Republiky nebo Pivovarského muzea. Luxusně vybavené pokoje a apartmány s krásným výhledem na Mlýnskou strouhu, centrum města nebo Štruncovy sady. Výhledy si užijete i z fitness centra v 6. patře.

Čtyřchodová večeře pro 2 s lahví vína či Prosecca | 1 300,-
Rezervace večeře hotel přijímá nejpozději den předem do 15:00.
Ubytování pro 2 osoby, večeře, fitness, parkování.
1 noc 1 975,- | 2 noci 3 950,- | Další informace a rezervace

Courtyard by Marriott - Plzeňské hotelové noci

Green Gondola - Plzeňské hotelové noci

Green Gondola 

Hotel najdete nedaleko náměstí Republiky, v klidné části u Mlýnské strouhy, které se přezdívá plzeňské Benátky. Restaurace nabízí českou a mezinárodní kuchyni, ale i raw a paleo pokrmy. V hotelu si užijete i relaxaci ve wellness s privátní saunou a vířivkou.

Degustační tříchodové menu pro dvě osoby | 1 180,-
Ubytování pro 2 osoby, privátní wellness, masáž, večeře v hodnotě 800,-.
2 noci 5 590,- | Další informace a rezervace
ibis Plzeň

Hotel vzdálený pouhých 10 minut od centra Plzně Vás nadchne svou klidnou lokalitou a rozlehlou zahradou. Plně zatemněné a odhlučněné pokoje nabízí plnohodnotný odpočinek, který lze obohatit českou i zahraniční gastronomií v nově zrekonstruované restauraci.

Ubytování pro 2 osoby, v balíčku na 2 noci tříchodová večeře (polopenze).
1 noc 1 550,- | 2 noci 3 900,- | Další informace a rezervace

Hotel IBIS - Plzeňské hotelové noci

Panorama - Plzeňské hotelové noci

Hotel Panorama

V příjemné lokalitě u Košuteckého jezírka a parku, zrekonstruovaný rodinný hotel vhodný pro sólo cestovatele i dvojice. Restaurace s venkovní terasou a výhledem na panorama města. Součástí je wellness centrum – pára, sauna, hydromasážní vany.

Ubytování pro 2 osoby, uvítací lahev Prosecca, privátní wellness.
1 noc 1 890,- | 2 noci 3 780,- | Další informace a rezervace
Parkhotel 

Hotel a významné kongresové centrum nedaleko Borského parku vzniklo na místě původního golfového hřiště. Nabízí kvalitní ubytování ve 150 pokojích. Hosté mají k dispozici restauraci a lobby bar a další doplňkové služby jako fitness a privátní wellness centrum (vířivka, sauna, pára) či 11 tenisových kurtů.

Tříchodové menu v restauraci Zimní zahrada dle nabídky | 390,-/os.
Ubytování pro 2, večeře, fitness, v balíčku na 2 noci 1 hod tenisu v hale.
1 noc 2 190,- | 2 noci 4 380,- | Další informace a rezervace

Parkhotel - Plzeňské hotelové noci

Hotel Plzeň - Plzeňské hotelové noci

Hotel Plzeň

Tříhvězdičkový hotel vzdálený 5 minut pěšky od centra města. Disponuje celkem 38 pokoji a apartmány. Součástí hotelu je restaurace, v jeho okolí ale najdete i mnoho dalších možností, kam na jídlo nebo na drink. Jen pár kroků od hotelu můžete obdivovat Velkou synagogu, nakupovat v OC Plzeň Plaza nebo se projít podél řeky Mže.

Ubytování pro 2 osoby, 30% sleva v hotelové restauraci.
1 noc 1 850,- | 2 noci 3 700,- | Další informace a rezervace
Hotel Primavera

Rodinný hotel a kongresové centrum na okraji Plzně, v klidné městské čtvrti Plzeň – Bručná. Disponuje 94 pokoji, nabízí restauraci s letní terasou a vinárnou. Přes Černice je to kousek do Starého Plzence nebo na hrad Radyně. Nedaleko hotelu je také nákupní centrum Olympia s multikinem Cinestar.

Ubytování pro 2 osoby, tříchodová večeře s přípitkem.
1 noc 2 290,- | 2 noci 4 580,- | Další informace s rezervace

Primavera - Plzeňské hotelové noci

Purkmistr - Plzeňské hotelové noci

Purkmistr – Pivovarský dvůr Plzeň

V městské části Černice, v prostředí vesnické návsi se nachází minipivovar a hotel Purkmistr. Hosté mohou využít prohlídky pivovaru a pivní lázně (koupele, masáže, wellness). Ubytování ve 32 pokojích, restaurace s autentickými měděnými kotli na vaření piva. Možnost ochutnávky čerstvě načepovaného piva Purkmistr.

Ubytování pro 2, pivní koupel, privátní wellness,
káva a dezert, prohlídka pivovaru.
2 noci 5 390,- | Další informace a rezervace
Hotel Trend

Klidný rodinný hotel nedaleko centra města nabízí ubytování v pokojích až pro šest osob. Snídani je možné si užít na terase s výhledem na město. V těsné blízkosti hotelu je zábavní a nákupní centrum Plaza, multikino a mnoho restaurací.

Ubytování pro 2 osoby s překvapením v minibaru.
2 noci 4 300,- | Další informace a rezervace

Trend - Plzeňské hotelové noci

U Gigantu - Plzeňské hotelové noci

U Gigantu – Wellness Penzion Plzeň

V klidné okrajové části Plzně, necelé 3 km od centra města. Nabízí různé typy ubytování, možnost snídaně v restauraci mimo objekt. Hosté mají k dispozici wellness – soukromou finskou saunu, infrasaunu a hydromasážní vany. Od penzionu je to cca 500 m k řece Radbuze, podél které se dá pěknou procházkou dojít do Borského parku a k vodní nádrži České údolí.

Ubytování pro 2 osoby, wellness, 2x večeře pro dvě osoby.
2 noci 4 500,- | Další informace a rezervace
Hotel U Pramenů

Hotel vznikl přestavbou původního rodinného sídla z roku 1870. Klidná lokalita, snadná dostupnost historického centra. Moderní design hotelu se prolíná s původní architekturou 19. století. Ubytování ve vkusně zařízených pokojích. Součástí je restaurace, venkovní dětské hřiště, finská sauna a hydromasáž, možnost degustace vína.

Tříchodové menu pro dva s lahví vína dle výběru | 990,-
Ubytování pro 2 osoby, tříchodová večeře, privátní sauna.
1 noc 2 200,- | 2 noci 4 600,- | Další informace a rezervace

U Pramenů - Plzeňské hotelové noci

U Salzmannů - Plzeňské hotelové noci

Penzion U Salzmannů

Penzion se nachází v historickém jádru města, 30 m od náměstí Republiky. Je situován ve zrekonstruované budově ze 17. století. Od roku 1637 zde funguje restaurace, nejstarší v Plzni, která dnes nabízí českou kuchyni, místní speciality a nepasterizované pivo Pilsner Urquell.

Ubytování pro 2 osoby, parkování, lahev vína na pokoj, 30% sleva na večeři.
1 noc 1 690,- | 2 noci 3 380,- | Další informace a rezervace
Hotel Victoria

Komfortní ubytování vzdálené 10 minut od centra ve zrekonstruovaném měšťanském domě z počátku 20. století. Hotel disponuje 61 pokoji a apartmány, součástí je restaurace a bar. Hosté mají k dispozici fitness, saunu a masáže. Nachází se zde i dobíjecí stanice pro elektromobily.

Ubytování s polopenzí pro 2 osoby.
1 noc 1 790,- | 2 noci 3 580,- | Další informace a rezervace

Victoria - Plzeňské hotelové noci

Vienna House Easy - Plzeňské hotelové noci

Vienna House Easy Pilsen

Moderní městský hotel přímo naproti plzeňskému pivovaru, nedaleko hlavního nádraží i centra města. Ubytování ve 144 komfortně zařízených pokojích a apartmánech. Do centra města pohodlně dojdete pěšky kolem pivovaru a přes městské parky. Slunná restaurace Sunlight a stylový lobby bar s krbem, dále fitness & wellness klub se saunou, parní saunou a masážemi.

Ubytování pro 2 osoby, balíček na 1 noc obsahuje vstup do fitness, balíček na 2 noci obsahuje lahev sektu na pokoj, welcome drink a jednu večeři.
1 noc 1 599,- | 2 noci 2 798,- | Další informace a rezervace

Pokud nebude z důvodu opatření proti šíření COVID-19 možné využít zakoupený balíček ubytování a služeb v termínu Plzeňských hotelových nocí, budou Vám nabídnuty náhradní termíny během roku 2022, případně vráceny peníze zpět v souladu se storno podmínkami konkrétního hotelu/penzionu.