Spa Beerland Plzeň

V bývalém právovárečném domě „U Zlatého Beránka“, přímo na náměstí Republiky, vás čeká zážitek, který v pivovarském městě nesmí chybět. Ve “Spa Beerland – první pivní lázně Plzeň” zažijete wellness v krásném historickém prostoru s ručními malbami a kachlovými kamny. Lázně disponují dvěma apartmány, kde si můžete dopřát léčivou koupel v pivních extraktech a bylinkové pivní směsi.

www.beerspa-beerland.com/cs/plzen

Otevírací doba

Termín procedury je nutné rezervovat předem na webových stránkách.

Vstupné

Od 1 085 Kč dle zvolené varianty

Kapacita je max. 10 osob

MHD zastávka

Náměstí Republiky
1 2

hledat spojení

Náměstí Republiky 3

301 00 Plzeň

zobrazit na mapě

Příznivé účinky piva na pokožku zaznamenaly už Egyptské ženy, které používaly pivo k omlazení a oživení pleti. Středověké ženy zase využívaly pivovarský odpad jako přísadu do koupele. První knižní zmínky o pozitivních účincích piva a pivní pěny aplikované na obličej a tělo pochází zhruba z prvního století př.n.l. Ve 12. století se věřilo, že pivo dokáže navrátit ztracenou sílu a léčí deprese. V dnešní době jsou některé z těchto účinků i vědecky potvrzeny.

Jak probíhá lázeňská procedura?

Minimálně hodinovou omlazující proceduru absolvujete v ručně vyrobených, tisíci litrových, vířivých dubových kádích. Lázeň je založena na přírodních surovinách, ze kterých se vaří Plzeňský Prazdroj, tedy žateckém chmelu, pivovarských kvasnicích a sladu plzeňského typu. Chmel má zklidňující účinky, je protizánětlivý, tonizující a zjemňující. Kvasnice dokážou neutralizovat pokožku a mohou vám pomoci vylepšit stav pleti. A slad zpomaluje stárnutí, hydratuje a pěstí.

V lázních nenechte účinkovat pivní extrakty jen zevně, ale dopřejte si i vnitřní účinky. Během pivní koupele si můžete načepovat a vypít neomezené množství piva Pilsner Urquell nebo tmavého piva Kozel. Na přírodním lůžku z pravé pšeničné bio slámy oceníte možnost odpočinku, který by měl následovat bezprostředně po koupeli.


Prohlédněte si fotogalerii