Dárky pro děti z Plzně

Děti milují dárky a rodiče zase milují své ratolesti obdarovávat. Možná už vás také nebaví nabídka někdy ne moc vkusných dárků a hledáte pro své děti, anebo vnoučata něco originálního, hezkého a netradičního. Zkuste originální dárky s příběhem. Moderní infocentra Visit Plzeň na náměstí Republiky a u Hlavního vlakového nádraží nabízejí nepřeberné množství dárkových a upomínkových předmětů nejen pro vás, ale i pro děti.Oblečení z Íčka pro malé i nejmenší

Zbytek špaget, rajská omáčka, šmouhy od vodovek. Dětského oblečení na výměnu není nikdy dost, a co teprve pro novopečená miminka. Pořiďte jim originální bodýčko “Made in Plzeň” z kolekce S duší Plzně s roztomilým andělíčkem. Pro větší děti máme klasická trička ze stejné kolekce anebo zbrusu nová trika s krásnými plzeňskými ilustracemi. Na tričkách najdete motiv katedrály sv. Bartoloměje s dinosaurem nebo s velbloudem anebo motiv robota kráčejícího z Techmania science centra.

Zdravé láhve pro každou příležitost

Naši dětskou kolekci suvenýrů jsme nově rozšířili o nabídku dětských lahví od Zdravá lahev. Nejen, že si tuto lahev vaše děti mohou vzít na kolo, procházku, na trénink i do školy, ale je vyrobena z materiálu vyvinutého speciálně pro lékařské a farmaceutické účely, takže se rozhodně nemusíte bát plísní anebo zápachu. Roztomilé ilustrace s plzeňskými motivy z této lahve dělají něco, co vaše děti musí mít!

Cool školní potřeby pro malé architekty

Máte doma malé šikuly, kteří neustále kutí, vyrábí a něco kreslí? Nebo byste svým dětem rádi zpříjemnili povinné školní dny? V naší kolekci suvenýrů, inspirované dílem architekta Adolfa Loose najdete tužky, bloky, pravítka i svinovací metr. Nabízíme i zbrusu nové plechové penály s tužkami a stylové mramorové pastelky. Pro vášnivé čtenáře, které nejčastěji najdete s hlavou zabořenou do napínavé knížky, máme vychytané záložky. Zastavte se v jednom z našich infocenter, kde si všechno prohlédnete, pokoupíte a hned bude o starost míň.

Taťuldo, kdy už přijde Ježíšek?

Nezbeda Hurvínek a taťulda Spejbl, snad všem dětem známá dvojice, jejíž příběhy všedních dní jsou plné humoru. Věděli jste, že se narodili v Plzni? Ukažte dětem, že i s dřevěnými loutkami včetně slušňačky Máničky a neposedného psa Žeryka může být super zábava a zahrajte si doma loutkové divadlo, které má u nás dlouholetou tradici. Dřevěnou čtveřici zakoupíte v našem informačním centru nebo na pokladně Muzea loutek na náměstí Republiky.

Hry od generála Pattona

Na vojáčky si malí kluci hrají snad dodnes. A vy jim můžete zařídit zábavu na dlouhé zimní večery v teple domova. Karty a pexeso v novém kabátě s motivy Patton Memorial Pilsen tuto funkci s přehledem zastoupí. Zakoupíte je v našem infocentru a nabití vědomostmi můžete posléze vyrazit do samotného muzea, které prostřednictvím exponátů, autentických předmětů a vzpomínek pamětníků popisuje válečné události na západě Čech. Starší děti jistě ocení velmi stylový batoh, který rozhodně nemá jen tak někdo.

Plyšáků není nikdy dost

Obklopit se v pelíšku pořádnou sbírkou plyšáků a zahnat všechny duchy a zlé sny, to je cílem mnoha dětí. Slonům a medvídkům už odzvonilo, teď frčí velbloudi! Ano, čtete správně. Pořiďte dětem plyšového velblouda Bartoloměje, plzeňského maskota, který má skoro stejně dlouhý krk jako věž katedrály, po které je pojmenován.

Všechny dárky zakoupíte v Turistických informačních centrech na náměstí Republiky nebo u Hlavního vlakového nádraží. Pokud nemáte cestu kolem, mrkněte na náš e-shop Visit Plzeň.

Prohlédněte si fotogalerii