Užívejte si pivní Plzeň až do zimy

Říjen se v Plzni vždy nese v duchu oblíbeného výročí všech plzeňských patriotů a milovníků piva. A pivo můžete oslavovat během celého podzimu. Zajděte do pivovaru na některou z prohlídek, objevte nová zákoutí pivovarského areálu a nebo si vyberte pěkný suvenýr… a hlavně si to plzeňské zlato pořádně vychutnejte. Na zdraví a na dalších 179 let!Dobijte energii v pivovaru Proud

Od začátku října konečně otevírá své brány letošní novinka v areálu Plzeňského Prazdroje – minipivovar Proud. Najdete ho v budově bývalé elektrárny u soutoku řek Mže a Radbuzy. Na prohlídkách pivovaru Proud se seznámíte se Spalkovým projektem, v rámci něhož byla v pivovaru elektrárna vybudována společně s vodárenskou věží a úpravnou vody, a pivovar tak byl energeticky soběstačný. Uvidíte budovu bývalé elektrocentrály, kde dnes pivovar Proud vaří své pivo, a to samozřejmě závěrem cca 90minutové prohlídky i ochutnáte.

#COPATUTOJE? Nová pivovarská edice oblíbeného merche!

Výročí založení pivovaru budete určitě slavit s orosenou sklenicí nebo lahví piva Pilsner Urquell v ruce. Abyste to ale dotáhli k dokonalosti, máme pro vás i doporučení, co na sebe. Kolekce oblečení #COPATUTOJE oblíbená nejen mezi Plzeňáky se dočkala další edice a tentokrát se proměnila do lahvově zelené barvy Plzeňského Prazdroje. Ukažte svou lásku k Plzni a pivu třeba tím, že obléknete nové triko. Kolekci můžete prozkoumat v e-shopu nebo dárkové prodejně pivovaru.

 

 

Prohlédněte si fotogalerii