Stefanie Mannová

„Každý z nás už určitě někdy slyšel to krásné přirovnání, že Česká republika je označována jako srdce Evropy. V tomto srdci se nejenže skrývá nespočet krásných měst, ale především se tu nachází i naše malebné městečko Plzeň! Zažila jsem život i na jiných místech a v různých zemích, ale žádné z nich mě nenadchlo do takové míry, abych se tam trvale usídlila. A proto jsem se vždy jako boomerang vrátila zpět do Plzně!

V Plzni je totiž vše, co člověk k životu potřebuje – bohatá kultura a historie, krásná příroda, významné památky, sportovní vyžití a v neposlední řadě i to nejlepší pivo!

Mezi má nejoblíbenější místa v Plzni bych určitě zařadila Štruncovy sady, kam si po pracovní době chodím dobíjet baterky, ať už hokejbalem či jízdou na kolečkových bruslích.“

Stefi se jako boomerang pokaždé vrátila ze zahraničí do Plzně a také do našeho týmu, kde nyní po dlouholetých zkušenostech s brigádou v infocentru zakotvila v marketingovém týmu. Stará se o německý trh a mapuje pro návštěvníky kulturní akce.

Stefanie Mannová Plzeň - TURISMUS