Lucie Hambergerová

„Plzeň je pro mě srdcová záležitost. Přestože jsem v Plzni nikdy nebydlela, strávila jsem zde celá studentská léta, se kterými se mi pojí spousta nezapomenutelných zážitků. Měla jsem možnost žít chvíli i v opačné části České republiky, kde jsem si až plně uvědomila, jak je Plzeň skvělé místo pro život ve všech možných ohledech. Plzeň je na české poměry velká, ale v celosvětovém měřítku přeci malá. Je tu téměř vše, na co si vzpomenete – od kulturního vyžití, sportu až po přírodu. Velice mě baví bohaté kulturní menu města Plzně. Ráda se procházím centrem a pozoruji pulzující život v kavárničkách a hospůdkách, kam osobně také velice ráda zavítám.

V neposlední řadě jsem hrdá na to, že jsem ve městě světoznámého piva Pilsner Urquell. Jsem „pivařka“, a proto se všude ve světě představuji jako holka z Plzně, města piva. To se pak orientují i lidé, kteří o ČR jinak prakticky nic neví.“

Jak vidíte, u nás v infocentru prostě nenarazíte na nikoho, kdo by vás nepřivítal s úsměvem, čehož je Lucka jasným důkazem.