Anna Gaierová

„Plzeň, to je dívka mnoha tváří. Nikdy mě nepřestane překvapovat, kolik zajímavých míst a osobností je s ní spjato. A nejlepší na téhle dámě je, že dokáže tančit v rytmu současného dění, že žije a dýchá živou kulturou, uměním i sportem.“

Poklady a tajemství Plzně objevuje Anička celý svůj život. Zamilovala si ji během studií pro její nabídku hudebních klubů, atmosféru kaváren a v neposlední řadě kvalitu plzeňského ležáku. Slibuje, že nudu v Plzni s dětmi určitě nepotkáte. Ráda vzpomíná na dětská léta plná návštěv divadel nebo plzeňské zoo a po boku svých dětí stále nachází nová místa k návštěvě. Díky architektu Adolfu Loosovi Anička objevila opravdový plzeňský poklad, který čeká za zdmi všedních činžáků, aby vás uchvátil svou jedinečností a noblesou.

Na všechno, co jí Plzeň ještě neprozradila a co pro ni chystá, se těší Anička. Ve své práci pečuje o rozvoj destinace a partnerství v cestovním ruchu. Krom toho má na starost provoz Loosových interiérů a veškeré projekty spojené s produktem Adolf Loos Plzeň.