Turistické informační centrum získalo ocenění v anketě

Každoročně pořádaná anketa „Oblíbené informační centrum roku“ zná své vítěze a mezi oceněnými infocentry je i to plzeňské. Turistické informační centrum navázalo na předchozí ročníky a těší se vysoké přízni návštěvníků.Oblíbené informační centrum roku

V září byl ukončen již 12. ročník online ankety „Oblíbené informační centrum roku“, kterou každoročně pořádá Asociace turistických informačních center ČR ve spolupráci s vydavatelstvím KAM po Česku. V posledních letech se plzeňské turistické informační centrum opakovaně objevovalo na předních příčkách této ankety a ani letos tomu nebylo jinak.

Týmu Turistického informačního centra, které v letošním roce otevřelo už svou druhou pobočku, se letos povedlo získat třetí místo za jejich proaktivní přístup, kvalitně poskytované služby a příjemné prostředí. „Výsledek nás samozřejmě těší a jsme rádi, že veřejnost ocenila naše služby i v této nelehké době,“ uvedl vedoucí TIC Dalibor Linda.

Plzeňská informační centra

Od července 2021 najdete v Plzni už dvě pobočky Turistického informačního centra. Nově bylo otevřeno infocentrum u hlavního vlakového nádraží v prostoru nové vstupní brány do města – Paluby Hamburk. Je to odtud pouze pár kroků do Plzeňského Prazdroje i do centra města. Návštěvníky, kteří do Plzně přijeli vlakem, tak pracovníci nové pobočky infocentra přivítají hned po příjezdu.