Webkamery

Sportovní areály

 

Multifunkční sportovní areál

Relax centrum Štruncovy sady

Relax centrum je snadno dostupné přímo z centra města, nachází se totiž v těsné blízkosti fotbalového stadionu FC Viktoria ve Štruncových sadech. Stačí, když projdete Mlýnskou strouhou, pokračujete podchodem pod ulicí U Prazdroje a vydáte se přímo kolem stadionu. V areálu se mimo jiné nachází 18 metrů vysoká horolezecká stěna, která je jednou z nejvyšších v České republice. Dále zde najdete in-line dráhu, cyklostezku, skateboardové centrum i dětské hřiště. Zacvičit si můžete na fit stezce.  V oplocené části Relax centra je možné si zahrát hokejbal, beach volejbal a tenis nebo se věnovat třeba lukostřelbě. Na cestě podél areálu je řada příjemných míst k posezení s pěknými výhledy na řeku a jez.

Škoda Sport Park

Škoda Sport Park se nachází na břehu řeky Radbuzy v Malostranské ulici nedaleko parku Homolka. Na své si zde přijdou všichni. K volnému využití je zde pro vás například hřiště na streetball, dvě hřiště na nohejbal, oválná in-line dráha, lezecká stěna, hřiště na fotbálek a pétanque nebo pět beachvolejbalových hřišť. V areálu si také můžete vyzkoušet odvahu a obratnost na 15 překážkách různých obtížností v lanovém centru. Jeho návštěvu si však musíte rezervovat předem. V letních měsících se můžete opláchnout pod venkovní sprchou. V areálu je k dispozici občerstvení a WC. Celý areál je osvětlen a je zde i oplocené dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami a skluzavkou.

Víc informací www.skodasportpark.cz

Škodaland

Sportovní areál Škodaland se nachází v těsné blízkosti Borské přehrady (vodní nádrž České údolí). Mezi jeho hlavní lákadla patří 400 metrů dlouhá a 6 metrů široká in-line  dráha, která splňuje podmínky pro závodní okruhy, skatepark s největším počtem překážek v Plzni i fitcentrum pro seniory s celou řadou cvičících strojů. Výjimečné je také koupací jezírko, které je díky speciální úpravě vhodné i pro alergiky. V areálu můžete využít například hřiště na fotbal či plážový volejbal. Na 18jamkovém hřišti se můžete pobavit u minigolfu. V areálu je také půjčovna sportovního náčiní, lodiček a šlapadel.

Více informací www.skodaland.eu

Skatepark ve Škdoa sport parku.

Tradiční akce města Plzně