Webkamery

Sport a turistika

 

Minigolf

Sportovní areál Bory – TJ Slavia

U Borského parku 21, Plzeň, www.tjslavia.org

Sportovní areál se nachází v prostoru rozsáhlého Borského parku v blízkosti MHD. Veškerá sportoviště jsou určena také pro veřejnost k rekreačnímu sportu. Uvnitř areálu i v okolí se nachází dostatečný počet parkovacích míst. Součástí komplexu je multifunkční objekt s dostatečným zázemím- šatny, WC, umývárny, sauna, vířivka. K dispozici je celkem 17 tenisových kurtů, 3 házenkářská hřiště s umělým povrchem pro házenou a futsal, 4 kurty pro volejbal a nohejbal, plážový volejbal, miniaturgolf. V areálu se dále nacházejí sportovní haly pro tenis, házenou, volejbal, futsal, florbal a další. Pro sportovce i veřejnost jsou k dispozici i dvě restaurace a klubovny s teplou i studenou kuchyní.

Penzion-Slavia nabízí 17 pokojů s kapacitou cca 40 lůžek, každý pokoj má samostatné sociální zařízení.

Minigolf  - více informací na: www.minigolfplzen.eu

Areál Pohoda

Šťáhlavy 68, www.minigolf-pohoda.webnode.cz

Areál najdete cca 15 km jihovýchodně od Plzně na břehu řeky Úslavy u zámku Kozel.  Nabízí aktivní sportovní vyžití a vzrušení při hře dráhových golfů, dětský koutek pro hry dětí, ale také možnost odpočinku s občerstvením. Kapacita altánu pro občerstvení je 40 míst, zahradní restaurace v sousedství je určena pro 60 hostů.

V areálu nabízí 18 drah minigolfu, 18 drah miniaturgolfu, 18 drah překážkového billiaru (PIT-PATU), 2 kuželníky (dráhový a závěsný), 2 stoly venkovního stolního tenisu, dětské hřiště se skluzavkami a prolézačkami, občerstvení (kapacita altánu je 40 míst). Zahradní restaurace v těsném sousedství areálu může přivítat dalších 60 hostů a nabídnout jim široký výběr jídel.

Areál Pohoda nabízí možnost sportovních akcí pro firmy i soukromé zájemce včetně možnosti pronájmu celého areálu.

Adventure Golf Plzeň

Selská náves 20/1, Plzeň, www.adventuregolfplzen.cz

Adventure golf je velmi oblíbený sport, který mohou hrát naprostí golfoví amatéři, ale na druhou stranu se mu věnují i profesionálové. Jedná se o kombinaci golfu a minigolfu. Zatímco z minigolfu si adventure golf vzal velikost hřiště, jeho povrch, tvar a překážky jsou čerpány z golfu klasického.

Škodaland

České údolí (Borská přehrada), www.skodaland.eu

Hřiště na minigolf se rozkládá na ploše o 2016 m2. Návštěvníci hrají na 18 jamkách, hřiště splňuje podmínky pro pořádání profesionálních závodů.

Tradiční akce města Plzně