Relax

Ať je teplo nebo zima, odpočinek je vždy na místě. V Plzni si můžete užít relaxaci několika způsoby. Po náročném dni nebo po dlouhé procházce městem můžete zajít na masáž přímo v centru, odpočívat v soukromém wellness nebo zkusit netradiční pivní lázně, kde se vykoupete přímo v pivu. Mrkněte na naše tipy, kde si v Plzni vychutnáte nejlepší relax.Pivní lázně v pivovaru Purkmistr

V krásném prostředí pivovaru Purkmistr v Plzni-Černicích si můžete užít koupel, která se skládá ze spodně kvašeného piva a speciální směsi bylin a olejů. Na výběr máte z normální vany nebo dvojvany pro pár. A pozor! Po celou dobu koupele si můžete neomezeně dopřát čepované pivo ze soudku, který je přímo vedle vany.

Thajské masáže Samui

Na kvalitní masáže všeho druhu můžete zajít do salonu Samui , který sídlí v úplném centru města na náměstí Republiky. Na výběr jsou tu jedinečné procedury a masáže celého těla od pravých thajských masérek. Do salonu není nutné se objednávat předem, stačí, když zajdete na recepci a domluvíte se na dostupném termínu.

Antické a egyptské lázně na Bolevecké návsi

V unikátním prostředí památkově chráněné Bolevecké návsi v Plzni si užijete relax v tematických antických a egyptských lázních. Vybírat tu můžete z egyptského nebo skalního chrámu, pyramidy nebo si zaplavat v bazénu se slanou vodou.

Bazén Slovany

Nejlepší veřejné saunování si v Plzni užijete v bazénu na Slovanech. Odpočinout si tu můžete po sportovním výkonu v plaveckém bazénu také v parní komoře, relaxačním bazénu nebo vířivkách.

Avalon Wellness

Relax v centru města Plzně si užijete v komplexu Avalon, kde kromě sportovního zázemí najdete také soukromé i veřejné wellness. Vybírat můžete z různých druhů saun – finské, infra nebo parní, vířivek a odpočinkových zón.

Wellness Slovany

Soukromé relaxační centrum naleznete na Mikulášském náměstí kousek od centra města. Wellness Slovany nabízí nerušený odpočinek v soukromí se saunou, párou a vířivou vanou.

Wellness Bory

Wellness Bory v hotelu Golden Fish nabízí luxusní relax v soukromí. Tři druhy relaxačních místností nabízejí finskou saunu, vířivku nebo parní komoru a je jen na vás, jakou kombinaci zvolíte.

Prohlédněte si fotogalerii