Podpořte v Plzni své oblíbené podniky

Říká se, že všechno zlé je pro něco dobré, a tak hlavu vzhůru. Navíc můžete přiložit ruku k dílu tím, že  podpoříte v Plzni nově vznikající dobrovolnické projekty, které mají za cíl pomáhat a podporovat ostatní. Jedním takovým je projekt s názvem Musíme si pomáhat v Plzni, který se zrodil na podporu podniků a služeb. Mrkněte na jejich webové stránky, kde přehledně najdete informace o plzeňských kavárnách, hospodách a dalších podnicích, které i přes omezený režim fungují.Koho můžu podpořit a jaké služby mohu v Plzni využít?

Aktuálně můžete v Plzni podpořit více než 30 restaurací,  5 výčepů a rozvozů alkoholických nápojů, více než 15 služeb, 20 obchodů ale i online jazykové školy!

  • Kávu a dortíky si domů můžete objednat třeba z plzeňských kaváren Pappa Coffee a Walter nebo zajít do rychlého výdejního okénka do Orient Coffee a The Fresh Baru na náměstí Republiky a dalších.
  • Jídlo vám až pod nos doveze Pivstro, Delish, Lokál pod Divadlem, Arnies nebo Papírna
  • Pivní speciály rozváží pivní kavárna Francis nebo pivovar Raven, v Pivotečce si zase můžete dát jedno rychlé na cestu z okýnka.
  • Čerstvé květiny seženete od Le Fleur Design nebo Květobýlu.
  • Jazykové kurzy online nabízí plzeňské jazykovky EUFRAT a Jazyková škola Strejc, knihy přes e-shop na facebooku Antikvariát Černý pes.
  • Na webových stránkách projektu také zjistíte, které menší obchody jsou v Plzni aktuálně otevřené. Patří mezi ně třeba Bioplaneta nebo drogerie NON TOXIC LIFE. Další jako UMU design shop, Zahrada v misce nebo Cannor fungují formou eshopů.

A co je nejlepší – vy si uděláte radost a ostatním to pomůže!

#musimesipomahatvplzni
#supportyourlocal
#spolecnetozvladneme

 

Prohlédněte si fotogalerii