Pět důvodů, proč vyzkoušet hotelový brunch, i když nebydlíte v hotelu

Vyrazit na jídlo do hotelu, když v něm zrovna nebydlíte, je možná trochu nezvyklé. Nicméně zážitek je to parádní. Vyzkoušet můžete třeba hotelový brunch. Sice vás to bude stát víc než běžná snídaně, nicméně každý kdo to jednou zkusil, by vám určitě řekl, že to stojí za to. Proč?1) Nemusíte dělat snídani ani oběd

Víkendový brunch je perfektní v tom, že hezky zabijete dvě mouchy jednou ranou. Když ráno zjistíte, že doma máte prázdnou lednici anebo že se vám prostě vařit nechce, nejen že nemusíte chystat snídani, ale vyřešíte tím i oběd. Navíc si bezpochyby budete moci dát celou řadu dobrot, se kterými by se vám doma patlat nechtělo.

2) Nemusíte se omezovat výběrem

Samozřejmě, na víkendovou snídani můžete vyrazit i do fajnové kavárny nebo příjemného bistra, nicméně na obou místech musíte pečlivě vybírat z menu. Na hotelovém brunchi si můžete dát od každého trochu (nebo od každého hodně). Nebo jste si už snad někdy v kavárně objednali vejce na tři různé způsoby?

3) Můžete toho sníst, kolik chcete

Slané nebo sladké? Nemusíte řešit. Prostě začnete jedním, pak si dáte to druhé a poté slavnou kombinaci ještě několikrát zopakujete. Do toho džusík, kávička, sklenička vína, v nejhorším mátový čaj. Hezky vám slehne a můžete pokračovat. Jediným omezením je vaše svědomí. Nicméně kdo by řešil diety zrovna v tuhle chvíli. Na hotelový brunch přeci nechodíte každý den.

4) Nemusíte pospíchat

A tohle je důležitá věc. Dejte si na čas, nespěchejte, rozjímejte, bavte se. Nemá cenu všechno zhltnout za půl hodinky a pospíchat zase o dům dál. Právě naopak, užívejte si víkend a to, že aspoň v tuhle chvíli nic nemusíte.

5) Můžete si hrát na to, že jste na dovolené

Co si budeme povídat, dovolené je prostě málo. Pokud si potřebujete zkrátit čekání na tu další nebo jste se právě vrátili, ale ještě pořád jste v dovolenkářské náladě, hotelový brunch je pro vás to pravé. Nechte se hýčkat hotelovým personálem, prohoďte pár vět o počasí, pochvalte krásný výhled. Vyplňte mobil a iluze dovolené je do pár minut s vámi.

Kde v Plzni vyrazit na hotelový brunch?

Pravidelné brunche pořádají například hotel Vienna House Easy (dříve Angelo naproti Plzeňskému Prazdroji nebo hotel Courtyard by Marriot nedaleko Mlýnské strouhy