Baby friendly restaurace

Pokud nejste zastáncem fast foodu a rádi byste se v Plzni s dětmi kvalitně najedli, klidně s nimi vyrazte do restaurace. V tomto přehledu najdete podniky, kde přítomnost těch nejmenších rozhodně nevadí, anebo je jejich přítomnost dokonce vítána.

 Café Restaurant Kačaba

V kavárně a restauraci Kačaba je otevřeno ve všední dny a dáte si tu zdravá jídla z denního menu, nebo i snídaně či kávu a dezert. Nechybí tu dětský koutek, místo pro zaparkování kočárku ani deskové hry pro starší děti.

Restaurace Green Gondola

V restauraci Green Gondola nedaleko Mlýnské strouhy si dáte výborné sezónní menu i raw speciality. K dispozici je dětská židlička, omalovánky i dětský koutek v salonku.

Statek Černá ovce

Na statku nedaleko centra Plzně to budou vaše děti milovat. Můžou se tu totiž opravdu zblízka potkat s hospodářskými zvířaty a dostatečně se vyřádit na vzduchu. Na farmě najdete také obchůdek a restauraci.

Ústředna DEPO

Zajímavé bistro v kreativním kulturním prostoru bývalé vozovny. Každý den si tu můžete dát kvalitní street foodové dobroty. K dispozici dětský koutek v areálu, velmi zajímavé industriální prostředí, kousek od centra.

Hospůdka U Pechtů

K Pechtům dojdete příjemnou procházkou podél řeky Radbuzy, z centra vám to bude trvat přibližně 20 minut. Nedaleko hospůdky najdete Škodapark v Doudlevcích, který nabízí spoustu aktivit. Ale i přímo U Pechtů si děti pohrají na pískovišti, skluzavce nebo houpačkách.

Pivovar Purkmistr

V pivovarském dvoře v Černicích najdete pivovar, restauraci, hotel i pivní lázně. Na venkovním dětském hřišti se děti vyřádí na trampolíně.

Restaurace Pizza Doma

Skvělé zázemí pro rodiny i s nejmenšími dětmi nabízí rodinná pizzerie v OC Atom na Bolevci. Děti se tu vyřádí ve velké herně s trampolínou a prolézačkami a v létě dokonce v nafukovacím hradu.

Osteria Garage

Nově otevřená italská restaurace, výborné těstoviny i pizza. Pizza “půlpůl” je perfektní volbou nejen pro vaše ratolesti. Restaurace s výbornou kuchyní, kde nechybí dětský koutek.

  • www.unasplzenchutna.cz (Částkova 56, Plzeň – mapa)

Štipec – nejen bistro

Restaurace s útulností bistra se nachází v historickém centru Plzně. Je přátelská k dětem, na požádání vám rádi dají omalovánky s pastelkami.