Kam s dětmi

Kam zajít na jídlo s dětmi?

Hledáte příjemné místo, kde si dáte oběd nebo večeři i s vašimi ratolestmi a ideálně děti i trochu zabavíte? Hledání je u konce – vyberte si z našich tipů pro rodiny s dětmi. Zároveň doporučujeme navštívit náš specializovaný web www.plzenprodeti.cz, kde najdete informace najdete veškeré praktické informace potřebné k plánování rodinného výletu do Plzně.

 Café Restaurant Kačaba

V kavárně a restauraci Kačaba je otevřeno ve všední dny a dáte si tu zdravá jídla z denního menu, nebo i snídaně či kávu a dezert. Nechybí tu dětský koutek, místo pro zaparkování kočárku ani deskové hry pro starší děti.

Restaurace Green Gondola

V restauraci Green Gondola nedaleko Mlýnské strouhy si dáte výborné sezónní menu i raw speciality. K dispozici je dětská židlička, omalovánky i dětský koutek v salonku.

Statek Černá ovce

Na statku nedaleko centra Plzně to budou vaše děti milovat. Můžou se tu totiž opravdu zblízka potkat s hospodářskými zvířaty a dostatečně se vyřádit na vzduchu. Na farmě najdete také obchůdek a restauraci.

Hospůdka U Pechtů

K Pechtům dojdete příjemnou procházkou podél řeky Radbuzy, z centra vám to bude trvat přibližně 20 minut. Nedaleko hospůdky najdete Škodapark v Doudlevcích, který nabízí spoustu aktivit. Ale i přímo U Pechtů si děti pohrají na pískovišti, skluzavce nebo houpačkách.

Pivovar Purkmistr

V pivovarském dvoře v Černicích najdete pivovar, restauraci, hotel i pivní lázně. Na venkovním dětském hřišti se děti vyřádí na trampolíně.

Restaurace Pizza Doma

Skvělé zázemí pro rodiny i s nejmenšími dětmi nabízí rodinná pizzerie v OC Atom na Bolevci. Děti se tu vyřádí ve velké herně s trampolínou a prolézačkami a v létě dokonce v nafukovacím hradu.