Info z Íčka: Perly od návštěvníků II.

Jelikož je teď bohužel naše Turistické informační centrum zavřené, měli naši kolegové volnou chvilku a zalovili v paměti a v zásobě perliček pro pokračování našeho článku. Opět se přesvědčíte, že obsluha infocentra zkrátka musí být připravena na cokoli. A ta naše taky vždy připravena je, to nám věřte.„Kde se můžu v Plzni vysprchovat, abych u toho měl soukromí?“

Samozřejmě, požadavek soukromí v tomto případě naprosto chápeme. Kdybyste z něj náhodou slevili, urban legend vypráví o borcích, co to zvládají ve zlatých kašnách na náměstí Republiky. Ale k tomu vás navádět nebudeme. Tipy, kde se v létě vykoupat, pro vás máme k dispozici, případně pokud byste k soukromé sprše potřebovali rovnou i ubytování, zařídíme to.

„Nechcete koupit koženou bundu za 500 Kč?“

Chápeme, podle super doplňků a stylových triček, které máme v infocentru vystavené, byste si mohli myslet, že tu probíhá nějaký cool blešák. Ale nikoli, to je jen naše kolekce S duší Plzně, kterou máme ve stálé nabídce. Můžete si vybrat z několika designů triček, pořídíte u nás i stylovou kšiltovku nebo dokonce body pro batolata. Do domácnosti vás taky vybavíme – z našeho plecháčku nebo keramického hrnku vám bude kafe prostě chutnat líp. A co ta bunda, ptáte se? Zkuste si ji vzít v kombinaci s naším trikem #madeinplzeň a uvidíte, že si ji nakonec budete chtít nechat.

„Kolik má štika zubů?“

Kolik byste řekli? Bohužel nám za pultem Íčka nesedí Jakub Vágner, ten by určitě odpověď vystřelil od boku. Nicméně jestli v infocentru něco umí, je to vyhledávání informací. Štika se údajně pyšní cca 700 zuby, lidově řečeno, má zubů plnou hubu. Informaci jsme však neměli šanci ověřit, kdybyste měli cestu kolem Boleveckých rybníků a nějakou štiku tam potkali, dejte nám vědět.

„Dobrý den, kde mohu koupit portrét prezidenta?“

Asi by se vám povedlo najít dobrý kauf někde v hlubinách internetu, o tom žádná. My bohužel prezidentské portréty v infocentru neprodáváme a s celkem velkou jistotou můžeme říct, že to tak nejspíš zůstane. Kdybyste měli chuť na trochu dobrodružství, můžete zkusit obejít pár základek a zkusit kšeftovat se školníky. Třeba z toho něco bude.

„Jak se prosím sepisuje poslední vůle?“

Musíme uznat, že i přes všechny perly, které v infocentru slýcháme, na některé otázky se prostě nejde připravit. Nicméně slibujeme, že i na tyhle zapeklitosti se vám (naší silou vůle) budeme snažit najít odpověď.