Co podniknout v Plzni na Valentýna?

Ačkoliv jste se svou druhou polovičkou díky karanténě nejspíše strávili společného času více než je zdrávo, romantiky ve dvou není nikdy dost. Přijeďte na Valentýnské rande do Plzně a oslavte tu, že takovou zkoušku váš vztah zvládl. Máme pro vás návod, jak i v této době zažít v Plzni den plný romantických gest.

P.S. Pokud Valentýna trávíte sami, nezoufejte a využijte naše tipy k pořádné porci sebelásky!Kytice je základ

Krásná květina je prostě klasika, která potěší každou slečnu i paní. O Valentýnské neděli se pro kytici můžete zastavit v květinářství SOS Růže, v Bezručově ulici za rohem od náměstí, kde seženete krásné pugéty růží.

Na láskyplné pivo

Dámy, máme pro vás tip, který naláká i nejzarytější odpůrce romantiky. Do pivovaru Raven na Bolevci můžete vyrazit pro piva vařená s láskou. Zkuste třeba Waffle Dance z medových sušenek nebo malinové pivo Raspberry Sour. Některé páry osloví belgický ale s názvem Sugar Daddy… Od pivovaru to můžete rovnou vzít na procházku k Boleveckým rybníkům.

Kam na romantickou procházku

Na zamilovaný párek labutí určitě narazíte při procházce u Boleveckých rybníků. V centru města můžete vyrazit do Mlýnské strouhy, které se ne nadarmo přezdívá Plzeňské Benátky. A můžete to protáhnout až k soutoku a usadit se na některou z laviček. Podívejte se na naše tipy na nejkrásnější zimní procházky.

Běhejte z lásky

Pokud jste milovníci společných sportovních aktivit, připojit se můžete k Valentýnskému běhu na podporu ZOO Plzeň. Vybírat můžete z různě dlouhých běžeckých tras a zazávodíte si o parádní ceny. Každý krok, který ve Valentýnském běhu zdoláte, pomůže vyplnit plzeňské zoologické zahradě mezeru v rozpočtu po návštěvnících. A pokud by vám to snad nestačilo, zkuste si vybrat nějakou z dalších běžeckých tras v Plzni.

Pro něco sladkého

Po romantické procházce nebo intenzivním Valentýnském běhu přijde určitě vhod doplnění kalorií. Nejvíc Valentýnsky naladěnou kavárnou v Plzni je rozhodně Anděl Station, kde můžete vybírat z plné vitríny těch nejsladších dortů. S láskou pečené dortíky ale seženete na mnoha dalších místech.