Bistra

Co takhle v týdnu oběd v některém z bister v Plzni?

Jste v Plzni uprostřed pracovního týdne a hledáte, kde si dát rychlý oběd v pěkném prostředí a hned zase vyrazit do města? Vyberte si některé z bister v centru a rozhodně si skvěle pochutnáte.Arnie’s Bistro

Arnie’s bistro na rohu Sedláčkovy a Veleslavínovy ulice je moderní podnik, který nabízí snídaně, obědové denní menu i večerní nabídku jídel šmrncnutých srílanskou kuchyní z domoviny jednoho z kuchařů. Obědy se tu každý týden točí kolem jiného gastronomického koutamsvěta, jednou je to Mexiko, jindy Thajsko, na talíři vám vždy přistane jídlo pestré barvami i chutí.

Freshbistro Kantýna

Pár kroků z tramvajové zastávky Sady Pětatřicátníků najdete jednu z poboček Freshbistra Kantýna. Pochutná si tu vegan, bezlepkář, ale i masožravec. V Palackého ulici si také posedíte na krásné zahrádce ve vnitrobloku, ze které se vám rozhodně nebude chtít odcházet. Svěží limonáda i káva je k dispozici, rozmazlit se můžete i některým ze zákusků.

Polévkárna a bistro Supa Supa

Nejen polévku, ale i super hlavní jídlo si dáte v bistru Supa Supa v Dřevěné ulici u náměstí Republiky. V pracovní dny máte na výběr ze tří polévek, je to ostatně polévkárna, a k nim ze dvou nebo tří hlavních pokrmů. I tady se nají vegani, každý den je i možnost jídla bez lepku.

 

Anděl Bistro

Andělské bistro, kavárna a klub je kombo gastronomie a zábavy, kde můžete po obědě strávit klidně celé odpoledne a večer. Pokud se tu ale zastavíte jen s vidinou oběda a vystoupáte pár schodů do bistra, budete spokojeni. Každý pracovní den je na denním menu jedna veganská varianta i jedna masová, vybere si každý.

Vegetarian Bistro Satyr

Rájem pro vegetariány a vegany je bistro Satyr. Ještě dávno předtím, než se s vege podniky roztrhl pytel, byla Satyr a jeho polední dobroty připraveny. Každý pracovní den máte na výběr ze dvou polévek a dvou hlavních jídel.

The Fresh Bar

Ve Fresh Baru na náměstí Republiky to hraje všemi barvami a vůněmi superfood lahůdek. Pokud hledáte místo na rychlou svačinu či oběd s výhledem na katedrálu a rádi si jídelníček vyspravíte nějakou smoothie bowl, avokádovým chlebem nebo zeleninovým sendvičem, zajděte do Fresh Baru.