Svět knihy Plzeň – ZRUŠENO

Čtete dvacet knih za rok nebo sotva jednu? Je vám dvacet nebo padesát nebo máte doma čtenáře školního věku? Ať tak nebo tak, Svět knihy Plzeň vás nezklame. Veletrh je ideální příležitostí zásobit se knihami všech žánrů na dlouhou zimu. U stánků nakladatelů budou totiž k dostání za speciální veletržní ceny. Hlavním dějištěm festivalu je kulturní centrum DEPO2015. Organizátoři každoročně připravují bohatý doprovodný program, jehož součástí jsou přednášky, autorská čtení a další akce.

Odkaz na akci

Svět knihy Plzeň
25.09.2020 - 26.09.2020
90 / 45 Kč
Odkaz na vstupenky

Co vás na festivalu knihy čeká?

Na veletrhu budete mít možnost navštívit stánky 70 vystavujících nakladatelů, kteří kromě představení své publikační činnosti za první pololetí letošního roku zároveň uvedou také prezentaci chystaných titulů podzimních.

Doprovodný program v roce 2020

V připravovaném programu se opět objeví oblíbení domácí autoři a zajímavé výstavy. Řeč však nebude jen o literatuře, ale také o jejím kulturním, společenském a politickém kontextu. Mezinárodní rozměr akce umocňuje jak tradiční účast Polska, Francie či severských zemí, tak nové prezentace německy psané literatury, kterou Rakousko, Německo a Švýcarsko připravuje pod společnou hlavičkou Das Buch.

 

exlibris Svět knihy plzeň