Prohlídky a koncert ke 179. výročí pivovaru

Oslavte výročí Plzeňského Prazdroje na speciální prohlídce nebo na koncertě na nádvoří pivovaru. Na speciální prohlídkové trase navštívíte i vodárenskou věž nebo stáčírnu lahví, jednu z nejmodernějších v Evropě. Věděli byste, jak dlouho trvá naplnění jedné lahve Pilsner Urquell? Na prohlídce se dozvíte tuhle i mnoho dalších perliček z výroby. Sobotní koncert pak na nádvoří přivítá např. kapely O5 a Radeček nebo UDG, těšit se můžete i na bohatý doprovodný program.

Odkaz na akci

Speciální prohlídky k výročí Plzeňského Prazdroje
02.10.2021 - 03.10.2021
Speciální prohlídky: 250,- Kč
Odkaz na vstupenky

Speciální prohlídky k výročí Pilsner Urquell

O víkendu 2. – 3. října můžete vyrazit na speciální prohlídkovou trasu k výročí Pilsner Urquell, na které navštívíte i vodárenskou věž nebo stáčírnu lahví. Prohlídky budou probíhat v sobotu i neděli po celý den. Vstupenky si raději rezervujte předem online. A kdyby vám to na prohlídky k výročí nevyšlo, naplánujte si návštěvu pivovaru na jindy, prohlídkové trasy Pilsner Urquell i Gambrinus můžete navštívit celoročně.

Koncert na nádvoří pivovaru

V sobotu 2. října se na nádvoří chystá koncert k zakončení letní sezony a oslavě výročí pivovaru. Těšit se můžete na nabitý hudební program od 15 do 22 hodin, zahrají kapely Liwid, O5 a Radeček, Eddie Stoilow a UDG. Připravena bude také škola čepování a další doprovodný program na nádvoří i v dárkové prodejně, odkud si určitě odnesete nějaký ten suvenýr. Vstupné na koncert činí 179 korun, doporučujeme si vstupenky zakoupit předem.