Plzeňské hotelové noci: březen

Chystáte se na výlet do Plzně a nemůžete se rozhodnout, kdy vyrazíte? Využijte výhodných nabídek doplněných o bonusové zážitky v Plzni. Spolu s místními hoteliéry jsme pro vás připravili akci Plzeňské hotelové noci a zveme vás na pohodový víkendový pobyt v západočeské metropoli. Vyberte si z nabídky hotelů a využijte také zvýhodněných nebo volných vstupů do turistických cílů, které jsou součástí balíčků. Pokud bydlíte v Plzni a okolí, pozvěte své přátele na zimní víkend, o ubytování a program budete mít postaráno.

Odkaz na akci

Plzeňské hotelové noci 2023
24.03.2023 - 26.03.2023
Vyberte si z nabídek ubytování
Odkaz na vstupenky

24. – 26. března 2023  

Vyberte si z nabídek hotelů a zažijte Plzeňské hotelové noci.

  • Máte na výběr z hotelů v samotném srdci města nebo v klidnějších lokalitách blízko přírodě.
  • Milovníci wellness i sportu si mohou vybírat hned z několika hotelů, které vyhoví jejich požadavkům.
  • Pojedete-li do Plzně vlakem, ubytujte se blízko nádraží, pokud vyrazíte autem, zaparkujete snadno přímo u hotelu.

Brány plzeňských hotelů se otevřou během tří speciálních víkendů. Ať už se rozhodnete v Plzni strávit jednu noc nebo celý víkend, bude pro vás kromě pohodlné postele a bohaté snídaně připraveno spoustu benefitů. Večeře o několika chodech, lahev vína nebo káva a dezert, hodinka tenisu či odpočinek ve wellness a mnoho dalšího. Využít můžete i slevu na útratu v hotelové restauraci nebo si prohlédnout pivovar Purkmistr. Doplňkové služby se liší v závislosti na nabídce zapojených hotelů.

Zážitky v Plzni

Součástí balíčků s ubytováním jsou vouchery na komentovanou prohlídku “To nejlepší z Plzně” a komentovanou prohlídku Loosových interiérů zdarma, volné vstupy do muzea Patton Memorial PilsenPivovarského muzea, Západočeského muzea a Západočeské galerie v Plzni a voucher na 25% slevu na prohlídku Plzeňského Prazdroje. V březnu navíc získáte volnou vstupenku na interiérové instalace festivalu světla BLIK BLIK.

Festival světla BLIK BLIK

BLIK BLIK je jednou z nejvýraznějších kulturních událostí současného vizuálního umění v regionu. Během festivalu se tradičně několik lokalit v Plzni obléká do netradičního kabátu díky propracovaným světelným projekcím. V březnu 2023 se festival vrátí do historického centra města a díky Plzeňským hotelovým nocím budete mít šanci navštívit všechny instalace zdarma.

Komentovaná prohlídka To nejlepší z Plzně

Na všechny termíny Plzeňských hotelových nocí připravilo Turistické informační centrum komentovanou prohlídku To nejlepší z Plzně zdarma. Uskuteční se vždy v sobotu od 15 hodin. Svá místa na prohlídce si rezervujte na e-mailu info@visitplzen.eu. Na prohlídce se prokážete voucherem.

Loosovy interiéry

Součástí pobytových balíčků je volný vstup na prohlídku bytů Voglových a Krausových. Prohlídky jsou v termínech akce připraveny v sobotu v 9:15, 11:00, 14:30, 16:15 a v neděli v 10:00. Svá místa si rezervujte na e-mailu ulmanovaj@plzen.eu.

Patton Memorial Pilsen

K pobytovému balíčku získáte volnou vstupenku do muzea Patton Memorial Pilsen, kterou však nemusíte využít hned, její platnost je do konce června 2023.

Pivovarské muzeum

V rámci Plzeňských hotelových nocí získáte voucher na vstup zdarma do Pivovarského muzea.

Plzeňský Prazdroj

Ke svému pobytu v Plzni dostanete v rámci Plzeňských hotelových nocí poukaz na 25% slevu na prohlídku Plzeňského Prazdroje. Vstupenky si rezervujete prostřednictvím rezervačního systému pivovaru, kde si vyberete datum, jazyk a čas prohlídky a kategorii vstupenky “zdarma”. Při příchodu se v návštěvnickém centru prokážete voucherem a zaplatíte zlevněné vstupné.

Západočeské muzeum

Západočeské muzeum nabízí návštěvníkům Plzeňských hotelových nocí volný vstup do hlavní budovy muzea v Kopeckého sadech.

Západočeská galerie v Plzni

K pobytovému balíčku získáte volný vstup do Západočeské galerie v Plzni, do výstavních síní Masné krámy (původní středověká tržnice) a výstavní síně „13“.
V březnu budete mít možnost vidět tuto výstavu:

  • Umění předlouhého století a paměť lidské chůze (3. 3. – 21. 5. 2023, výstavní síň “13”)
Informace k bonusovým zážitkům a pokyny k rezervacím si můžete stáhnout zde.
Rezervace míst na komentovaných prohlídkách prosím proveďte s dostatečným předstihem.

Plzeňské hotelové noci 2023

Plzeňské hotelové noci 2023

Plzeňské hotelové noci 2023

Kde se v Plzni ubytovat?