Noc s operou

Pouze jednou za rok zaplní plzeňský amfiteátr milovníci opery. Noc s operou je jedinečná operní akce plzeňského Divadla Josefa Kajetána Tyla pod širým nebem, která na závěr divadelní sezóny nabízí nejen špičkové pěvecké obsazení, ale také velkolepou scénickou show. Na červen 2022 se chystá velkolepé scénické zpracování Verdiho Opery Macbeth.

Odkaz na akci

monumentální scéna v lochotínském amfiteátru noc s operou
24.06.2022
Vstupenky budou brzy v předprodeji.
Odkaz na vstupenky

Jedinečná show

Operní soubor plzeňského Divadla J. K. Tyla patří k nejlepším v Česku. Vedle pestrého repertoáru chystá každoročně velkolepou Noc s operou. Jeviště lochotínského amfiteátru se zaplní stovkami účinkujících. Vedle sólistů vystoupí sbory včetně dětského a desítky tanečníků. Jedinečná kostýmní výprava vždy slibuje velkolepou podívanou.

Pro představení vzniká monumentální scénografie, kterou doplní projekce na pěti velkoplošných obrazovkách. Vizuální složku představení podtrhnou světelné a laserové efekty. To vše dohromady slibuje opravdu ojedinělý vizuální zážitek doplněný překrásnou hudbou, jak ukázali v uplynulé ročníky Noci s operou.

Noc s operou 2022

Nadcházející ročník v Amfiteátru Lochotín představí Verdiho operu Macbeth. Lístky bývají vyprodané rychle, s nákupem proto neváhejte.

Noc s operou Aida Plzeň