Noc s operou Macbeth

Pouze jednou za rok zaplní plzeňský amfiteátr milovníci opery. Noc s operou je jedinečná operní akce plzeňského Divadla Josefa Kajetána Tyla pod širým nebem, která na závěr divadelní sezóny nabízí nejen špičkové pěvecké obsazení, ale také velkolepou scénickou show. V letošním roce se chystá velkolepé scénické zpracování slavné opery Giuseppe Verdiho Macbeth.

Odkaz na akci

Noc s operou
24.06.2022
Vstupné 200 - 650 Kč
Odkaz na vstupenky

Jedinečná show

Operní soubor plzeňského Divadla J. K. Tyla patří k nejlepším v Česku. Vedle pestrého repertoáru chystá každoročně velkolepou Noc s operou. Jeviště lochotínského amfiteátru se zaplní stovkami účinkujících. Vedle sólistů vystoupí sbory včetně dětského a desítky tanečníků. Jedinečná kostýmní výprava vždy slibuje velkolepou podívanou.

Pro představení vzniká monumentální scénografie, kterou doplní projekce na pěti velkoplošných obrazovkách. Vizuální složku představení podtrhnou světelné a laserové efekty. To vše dohromady slibuje opravdu ojedinělý vizuální zážitek doplněný překrásnou hudbou, jak ukázaly v uplynulé ročníky Noci s operou.

Noc s operou 2022

Nadcházející ročník v Amfiteátru Lochotín představí Verdiho operu Macbeth a celosvětově úspěšný muzikál Elisabeth. Lístky bývají vyprodané rychle, s nákupem proto neváhejte.

Noc s operou Aida Plzeň