Noc s operou – Carmen

Pouze jednou za rok zaplní plzeňský amfiteátr milovníci opery i nevšedních zážitků. Noc s operou je jedinečná operní akce plzeňského Divadla Josefa Kajetána Tyla pod širým nebem, která na závěr divadelní sezóny nabízí nejen špičkové pěvecké obsazení, ale také velkolepou scénickou show. V letošním roce se chystá velkolepé scénické zpracování celosvětově úspěšné opery Carmen.

Odkaz na akci

Noc s operou 2023 - Carmen.
23.06.2023
250 Kč - 790 Kč
Odkaz na vstupenky

Jedinečná show

Operní soubor plzeňského Divadla J. K. Tyla patří k nejlepším v Česku. Vedle pestrého repertoáru chystá každoročně velkolepou Noc s operou. Jeviště lochotínského amfiteátru se zaplní stovkami účinkujících. Jedinečná kostýmní výprava vždy slibuje velkolepou podívanou.

Pro představení vzniká monumentální scénografie, čekat můžete prvotřídní operní obsazení, rozsáhlý symfonický orchestr, početný komparz doplněný zájemci z řad veřejnosti, rozmanité efekty, videoart a pyrotechniku, to vše v jedinečné atmosféře pod širým nebem.

Těšit se můžeme na unikátní scénický počin, který operní žánr představí v jeho plné monumentalitě, za působivého využití velkoplošných LED obrazovek, nejmodernějšího světelného designu a propojení různých žánrů.

Noc s operou 2023

Nadcházející ročník v Amfiteátru Lochotín představí čtyřaktovou operu francouzského skladatele Georgese Bizeta. Uvidíte realisticky zpracovaný příběh nešťastné lásky dona Josého k cikánce Carmen, která jej vyprovokuje k žárlivosti, když se zamiluje do toreadora Escamilla.

Noc s operou - Carmen.