Noc divadel

Desátý ročník mezinárodní kulturní akce Noc divadel se jako tradičně uskuteční třetí listopadovou sobotu, letos s podtitulem "hrdinové". Stanete se na jednu noc hrdiny divadelního příběhu. Mezi zúčastněnými nebude chybět samozřejmě ani Divadlo Alfa i Divadlo J. K. Tyla v Plzni, které opět pozve návštěvníky na speciální program, kdy obě jeho divadelní budovy ožijí nočním životem.

Odkaz na akci

Nová scéna Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni
19.11.2022
Vstup zdarma, část akcí zpoplatněna.
Odkaz na vstupenky

Velké a Nové divadlo

Během unikátních zážitkových prohlídek vaše cesty povedou především do zákulisí a jiných zákoutí divadla, kam se jindy nemáte možnost dostat. Díky tomu nasajete autentickou divadelní atmosféru. Na trase je připraveno několik stanovišť, kterými vás provedou oblíbené divadelní osoby 4  souborů. V Novém divadle strávíte večer s muzikálem a činohrou, ve Velkém divadle s baletem a operou. Program, který si pro své návštěvníky jednotlivé soubory připravily, bude plný kreativních úkolů, kde vás budou provázet tančící myšky, kočičí jazyky a zahrajete si i fotbal.

  • Orientační délka prohlídky: 60 min.
  • Rezervace: na e-mailu prohlidky@djkt.eu. Účast na prohlídce je zcela zdarma, z kapacitních důvodů (25 osob/prohlídka) je nutné si místa rezervovat předem.
  • Začátek prohlídek (v obou budovách stejné): 22.0022.30, 23.00 a 23.30.

Představení v Divadle Alfa

Letošní Noc divadel je v Alfě věnovaná inscenaci Pohádky z Ošemetna. Po představení je pro návštěvníky připraven zábavný program, při kterém si s hrdiny z Ošemetna vyrobíte jednoduchou loutku nebo zažijete akční prohlídku jeviště.

Velké divadlo