Mezinárodní festival Divadlo

Mezinárodní festival Divadlo tradičně zve do Plzně divadelní soubory z celého světa. Na festivalu můžete navštívit celou škálu mimořádných inscenací všech žánrů. Na své si přijdou milovníci klasické činohry, hudebního, tanečního, loutkového i pouličního divadla, najdete tu ale také experimentálnější kousky. Festival se koná v několika divadlech v Plzni, doprovodné akce festivalu probíhají v prostoru U Branky a vstup je na ně zdarma.

Odkaz na akci

mezinárodní festival divadlo v ulicích
15.09.2021 - 23.09.2021
Vstupenky zatím nejsou v prodeji

Atmosféra festivalu Divadlo

Na festivalu Divadlo se tradičně představují především mimořádné a pozoruhodné zahraniční inscenace. Významný prostor je věnován také domácí scéně, a to v široké škále témat, stylů i žánrů. Užijete si tu tak činohru, muzikály, taneční, loutkové i pouliční divadlo nebo experimentálnější žánry. Festival dlouhodobě spolupracuje předními divadly i menšími divadelními spolky z různých evropských zemí.

Vybíráme z programu 2021

Pokud si chcete festival užít skutečně naplno, nesmíte kromě divadelních představení minout ani bohatý doprovodný program, ve kterém najdete například pozvánky na workshopy, filmy, koncerty a výstavy.

Mezinárodní festival divadlo v Plzni