Metalfest

Začátek června patří v Plzni oblíbenému festivalu metalové hudby v Lochotínském amfiteátru Metalfest, kam se milovníci tvrdé muziky sjíždějí z širokého okolí. Těšit se můžete na tři dny nabité nejlepší světovou metalovou muzikou. Na Metalfestu tradičně vystupují světoznámé kapely ze zahraničí, ale i ty menší z Čech. Festival je oblíben nejen pro jeho hudební program, ale i pro místo, kde se koná. V amfiteátru na Lochotíně se nemusíte bát, že byste neviděli na podium, můžete si sednout klidně až nahoru a výhled budete mít skvělý. Areál je obklopen parkem a loukami, sousedí přímo s plzeňskou ZOO. Z centra Plzně sem MHD dojedete za 15 minut.

Odkaz na akci

Metalfest Plzeň
02.06.2023 - 04.06.2023
Celofestivalová vstupenka od 2 400 Kč
Odkaz na vstupenky

Na co se těšit?

Německá skupina Powerwolf, která je známa pro své stylizace do vlkodlaků se řadí mezi největší festivalové taháky. Metalisté zajásají také nad švédskými death metalovými skupinami Arch Enemy a Avatar. Behemoth z Polska zahraje svůj black metal a vystoupí také finští Korpiklaani se svým folk-metalem. A melodický metal plný symfonických prvků zahraje domácí Sebastien.

Další kapely:

All For Metal, Annisokay, The Unity, Insomnium, Stratovarius, Solar System, Amalgama, League of Distortion, Crypta, Megaherz, Nanowar of Steel, Turmion Kätilöt, Forrest Jump, Redsphere, Wind Rose, Any Given Day, Thundermother, Beyond The Black, Ensiferum a Testament.

Praktické informace:

  • Platby budou možné pouze pomocí náramků s čipem NFCTRON.
  • Stanování je zajištěno na loukách před amfiteátrem.
  • Parkování osobních aut je umožněno na louce sousedící se stanovou částí a je zpoplatněno.

 

hlavní scéna Metalfest lochotínský amfiteátr Plzeň