Fresh Festival

Fresh festival je vůbec největší gastronomickou akcí v regionu. Široká nabídka dobrého jídla a pití vám v Plzni polechtá chuťové buňky v areálu za obchodním centrem Plaza. Během dvoudenního festivalu budete moci vyzkoušet to nejlepší z domácí i zahraniční kuchyně a třeba i trochu zariskovat při ochutnávaní netradičních surovin. A pokud máte prostě jen rádi dobré jídlo, určitě si pochutnáte.

Odkaz na akci

14.08.2021 - 15.08.2021
Vstupenky jsou již v prodeji
Odkaz na vstupenky

Speciality z regionu i z celé republiky

Vybrané restaurace z regionu budou na festivalu soutěžit o titul Západočeská restaurace roku. Jejich šéfkuchaři pro vás připraví vynikající pokrmy a je předem jasné, že se svým uměním budou ucházet o vaši přízeň v soutěži i mimo ni.

O netradiční pohlazení chuťových pohárků se postará zážitková gastronomie, jako například molekulární a extrémní catering. Pokud na to budete mít odvahu, můžete nahlédnout i do světa entomofágie, kde se seznámíte s fenoménem pojídání hmyzu. Nebudou chybět ani ochutnávky pivních speciálů, kvalitního vína a výborné kávy. Na své si přijdou i milovníci desertů.

Program 2021

Seznam zúčastněných restaurací a doprovodný kulinářský program bude brzy zveřejněn. Jistě se ale můžete těšit na přední restaurace z Plzně a okolí a kuchařské školy známých osobností.

kuchařské show fresh festival Plzeň