Farmářské trhy

Každou sobotu od 8 do 12 hodin můžete nakupovat na náměstí Republiky na farmářských trzích. Stánky jsou týden co týden obměňovány, s jistotou tu ale nakoupíte kvalitní potraviny na víkendový oběd i zásoby do spíže od místních farmářů a prodejců masa a uzenin, sezonní zeleninu a ovoce nebo čerstvého pečiva. A kdo by se nechtěl tahat s nákupem, může si tu jen vychutnat skvělou kávu nebo si dát něco dobrého k snídani.

Odkaz na akci

Farmářské trhy Plzeň
17.04.2021 - 18.12.2021
Vstup je zdarma

Tradice Plzeňských farmářských trhů

Na Plzeňských farmářských trzích můžete ochutnat a zakoupit velmi kvalitní, autentické lokální potraviny pěstované a zpracovávané s láskou a respektem k zákazníkům. Stánkaři, pěstitelé a chovatelé pracují s ohledem k životnímu prostředí, své produkty tu tedy nabízí i mnoho držitelů různých certifikátů – místní produkt, systém integrované produkce, bio apod.

Na jaké stánky a produkty se můžete těšit?

Stánky jsou týden co týden obměňovány. Jistě tu však nakoupíte pečivo od plzeňských pekařství Bayer, Jílek nebo Sebera. Kvalitní maso seženete z Vojenic, mléčné produkty zase od minimlékárny Joma. Marmelády nakoupíte od Mileny z Dolan, kromě toho tu seženete čerstvé těstoviny, sýry a uzeniny od Francouze nebo levandulovou kosmetiku.

Náš tip: Co se sobotní snídaně týče, doporučujeme sekanou v housce nebo zvěřinové párečky, zapít trochou moštu z Nebílov nebo pivem od Lenocha a na závěr samozřejmě kávu a zákusek ze stánku kavárny Anděl.

sobotní ranní nákup farmářské trhy Plzeň