Dronfest

Dronfest – akce, které v sobě skrývá jedinečnou show plnou bezpilotního létání. Na jednom místě můžete vidět desítky dronů. V nabitém programu nechybí veletrh dronů, atraktivní letecké ukázky, exhibice nejlepších pilotů v létání nebo přednášky se zajímavými hosty z tuzemska i zahraničí. Dronfest v Plzni patří k největším festivalům bezpilotního létání na světě.

Odkaz na akci

Dronfest v Plzni patří k největším akcím bezpilotního létání a dronů na světě.
02.10.2021 - 03.10.2021
Zdarma

Centrum robotiky

Centrum robotiky je nově zrekonstruovaný areál bývalého Reo Depona v Cukrovarské ulici, který podporuje vzdělávání v oblasti digitálních technologií pro děti, dospělé i seniory.  Nachází se nedaleko DEPO2015. Pro potřeby Dronfestu tu naleznete také speciální hřiště pro létání s drony.

Program Dronfestu 2021

Program festivalu nabídne zejména přehlídku desítek dronů nejvýznamnějších výrobců a firem, které se podnikáním v oblasti bezpilotního letectví zabývají. Hosté budou přednášet o tom, jaké je to pilotovat dron, o bezpečnosti létání nebo využití dronů složkami Integrovaného záchranného systému. Lákadlem pro návštěvníky jsou ukázky létání s drony. Na festival dorazte klidně i s dětmi, připraven je pro ně zábavný program. Vstup je zdarma.

účastník závodu pilotů se svým dronem na Dronfest v Plzni