DEPOvLETU

Celoletní kulturní hostinu nachystalo v Plzni DEPO2015. Od června do srpna sem můžete zajít na akce všeho druhu. Těšit se můžete na pravidelné živé open air koncerty, gastronomicko-hudební mini festivaly, letní kina, divadla a nedělní rodinná odpoledne. Do depa se dostanete z centra příjemnou procházkou kolem řeky, každý den je tu otevřená také kavárna a vnitřní i venkovní koutek pro děti.

Odkaz na akci

DEPOvLETU
30.06.2020 - 28.08.2020
Vstup je zdarma

Úterky a pátky – koncerty

Úterky a pátky budou ve znamení hudby všech žánrů. Celkem se můžete těšit na koncerty více než 30 lokálních kapel od swingu přes reggae až po punk. Hudební program začíná vždy v 19 hodin.

Umělecké středy

O prázdninových středách se do depa můžete vydat na umění. Vybírat můžete z filmů v letním kině, autorských literární čtení, představení francouzského nového cirkusu, Revival Kabaretu Dubnička – Lahoda nebo slam poetry pod širým nebem.

Čtvrteční gastro

Každý čtvrtek se můžete těšit na tematické gastro večery, které vás provedou kuchyní z různých koutů světa. Příjemné posezení osvěží plzenští DJs na gramofonech.

Sobotní koktejl

Soboty budou ve znamení open air koncerty známých kapel, těšit se můžete ale i na večeře za doprovodu DJs a výborné drinky.

Nedělní programy pro rodiny

Neděle budou věnovány rodinám s dětmi. Divadélka a workshopy oživí nedělní odpoledne vždy od 15:00.

 

Veletrh Svět knihy v DEPO2015