BLIK BLIK Tajuplný les

Od května až do Vánoc můžete v Plzni zajít na interaktivní světelnou výstavu BLIK BLIK Tajuplný les, která propojuje digitální umění a technologie s hrou a zábavou pro celou rodinu. Celkem dvanáct interaktivních instalací předních českých audiovizuálních tvůrců navodí na ploše 450 m2 atmosféru lesa - tajuplného a kouzelného prostředí plného pohádkové atmosféry, fantazie, hry, světel, stínů a zvuků.

Odkaz na akci

Interaktivní výstava v DEPO2015 tajuplný les
11.05.2021 - 19.12.2021
80 - 150 Kč
Odkaz na vstupenky

Co ještě vás v Tajuplném lese čeká?

Celá expozice je pojatá jako cesta, kterou se z reálného prostředí dostanete do různých lesních světů, z nichž každý má svůj příběh a atmosféru.  Podobně jako v příbězích Lewise Carrolla vstoupí návštěvníci do světa fantazie králičí norou, poté se ocitnou na dně rybníka, objeví tajemství začarovaných tůněk či svítících programovatelných stromů, ovládnou kouzlo Ubrousku, prostři se, projdou magickou krajinou jako z Avatara nebo se ztratí v psychedelickém pralese. Děti navíc po příchodu dostanou magické hůlky, díky nimž budou moci oživovat různé části expozice a jednotlivé instalace.

Praktické informace

Vstup do expozice je možný pouze s respirátorem FPP2 nebo nanorouškou a po vydezinfikování rukou. Výstava je průběžně uklízena a dezinfikována. Výstava pojme v jeden moment maximálně 30 osob.

Otevírací doba

Září – prosinec:
pondělí – pátek 14:00 – 18:00
sobota – neděle 10:00 – 18:00

Interaktivní výstava v DEPO2015 tajuplný les